logefes

logefes

logefes


Szkoła Podstawowa nr 3
im. Marii Skłodowskiej - Curie w Policach

Uczniowie klas IV - VI wyróżniający się w nauce i zachowaniu
w roku szkolnego 2014/2015


KLASA 4A
Ciołek Oliwer - 5.18, bdb; Figiel Dariusz - 5.18, wz; Jakubowska Marcelina - 5.27, wz; Jasionowicz Krystian - 4.91, bdb; Kowalski Oskar - 5.55, wz; Młodawska Aleksandra - 5.0, wz; Niedżwiecka Hanna - 5.0, wz; Osińska Daria - 5.5, wz; Siwek Cezary - 4.9, bdb; Wysocki Nikodem - 5.27, bdb.
KLASA 4B
Bednarek Maja - 5.0, bdb; Borowiak Sara - 4.91, wz; Alicja Górna- 5.55, wz; Hnatkowska Oliwia - 5.36, wz; Makar Joanna - 4.82, wz; Matusińska Natalia - 5.0, wz; Nosek Nikola - 5.27, wz; Zawitkowska Martyna - 4.91, bdb.
KLASA 4C
Makowska Martyna - 5.27, wz, Przespolewska Alicja - 5.18, wz; Szynal Sara - 5.18, wz; Kowalczyk Zuzanna - 5.18, wz; Lehman Izabela 5.18, bdb; Gorgol Oliwia - 5.09, wz; Kruszyńska Adrianna - 5.09, wz; Góral Julia - 5.09, wz; Miszkiel Julia - 5.09, bdb, Otworowski Dominik - 5.00, wz; Głuszyk Piotr - 5.00, wz; Wróblewska Wiktoria - 5.00, bdb; Jasiński Tomasz - 4.82, wz; Świder Maja - 4.82, wz; Cichoń Tomasz - 4.82, bdb.
KLASA 4D
Broniszewska Joanna - 4.91, bdb; Cimek Agata - 5.0, bdb; Cimochowski Kacper - 5.27, wz; Jatczak Natalia - 5.09, wz; Kajdanowicz Oliwia - 5.36, wz; Krzyszycha Julia - 5.18, wz; Mejer Anna - 5.27, wz; Pankiewicz Mateusz - 5.09, wz; Simianowska Julia - 5.18, wz; Tomanek Zuzanna - 5.09, wz, Bujnowski Bartosz - 4.91, bdb; Hajnosz Oliwia - 4.91, bdb; Jasiński Filip - 4.91, bdb; Młyński Brunon - 4.91, wz.
KLASA 5A
Berezińska Małgorzata - 5.45, wz; Kruszewicz Wiktor - 5.45, wz; Henszel Aleksandra - 5.09, wz; Żuchowska Milena - 5.00, wz; Reczkowska Wiktoria - 4.82, wz; Rynkiewicz Afrodyta - 4.82, wz.
KLASA 5B
Baranowska Sylwia - 4.91, wz; Biskupska Jagoda - 5.55, wz; Błażejak Nikola - 5.27, wz; Bochen Jan - 4.91, bdb; Brzyncka Agata - 5.0, wz; Freitag Tomasz - 5.18, bdb; Jarzembska Alicja - 4.91, wz; Szymańczuk Dominika - 5.36, wz; Wisniewski Łukasz - 5.09, bdb; Zaśko Jan - 5.09, wz; Zawistowska Samanta - 5.55, wz.
KLASA 5C
Zoła Katarzyna - 6.0, wz; Żuk Oliwia - 5.55, wz; Tarnowska Julia - 5.45, wz; Lasko Sandra - 5.09, bdb; Miziński Kosma - 5.0, bdb.
KLASA 6A
Wujkiewicz Justyna - 5.7, wz; Wardaszewska Martna - 5.5, wz; Ciurzik Alicja - 5.4, wz; Kowalak Aleksandra - 5.3, wz; Żelazowski Marek - 5.2, bdb, Zaborniak Paulina - 5.1, bdb; Hlek Patrycja - 5.1, wz.
KLASA 6B
Jankowska Emilia - 7.73, wz; Jankowska Joanna - 5.73, wz; Kalwajtys Michał - 5.18, wz; Poczatek Laura - 5.55, wz.
KLASA 6C
Grochowska Sandra - 5.36, wz; Grochowska Sara - 5.36, wz; Krzywicka Alicja - 6.0, wz; Księżak Aleksander - 5.0, bdb; Łabecka Magdalena - 6.0, wz; Maciagowska Julia - 5.6, wz; Potkańska Zofia - 5.5, wz; Wiszniewski Paweł - 5.0, bdb.
©2001-2015