śpiewająca Polska
logefes


Szkoła Podstawowa nr 3
im. Marii Skłodowskiej - Curie w Policach


Rok szkolny 2013/2014

KLASY I - III


Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"- 20.03.2014 r.

Kacper Urtnowski - klasa 3c - wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny
"Jeżyk" - 25.04.2014 r.

Finaliści
klasy I: Magdalena Sładkiewicz
klasy II - Emilia Pasik, Tymoteusz Kuciemba
Wyróżnieni:
Klasy I: Mateusz Madej, Szymon Łasin
klasy II: Amelia Janik
klasy III: Alicja Górna, Hanna Niedźwiecka, Oskar Kowalski
Nauczyciele: A. Grabowska, U. Stefańska, A. Sielicka, I. Zioło, D. Jarasz, J. Bodziachowska, E. landowska, A. Żuk.

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny
"Łamigłówki mądrej główki" - 12.04.2014 r.

Finaliści
klasy I: Nadia Tatys, Piotr Sosnowski, Szymon Łosin
klasy II - Rafał Zaśko, Tymoteusz Kuciemba klasy III - Kacper Piwiński, Nikodem Wysocki
Podczas zmagań finałowych uczniowie klas pierwszych zajęli I miejsce, zaś Emilia Trojanowska zdobyła wyróżnienie.
Nauczyciele: A. Sielicka, U. Stefańska, D. Jarasz, J. Bodziachowska, E. Landowska, W. Krasucka

Międzyszkolny konkurs o Policach "Gryfik" - 22.03.2014 r.
Wyróżnienia:
klasy I: Mariusz Różycki
klasy II - Alicja Paca, Emilia Pasik

III Powiatowy Konkurs Recytatorski - 21.03.2014 r.
III miejsce - Nikodem Wysocki (kl. 3a)
Nauczyciel prowadzący: M. Sękowska, E. Landowska


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny - 2014 r.
"Młodzież zapobiega pożarom" - szczebel wojewódzki

1 miejsce - Nikodem Wysocki (3a)
Nauczyciel uczący: A, Żuk

Szkolny konkurs literacki 2014 r.
wiersz - "Magiczne słowa"

Wyróżnienie:
Mateusz Różyński, Roksana Jesse, Mikołaj Gruszczyński, Malwina Wiśniewska, Wiktoria Lipnicka, Mateusz Rudecki, Agata Bielaszewska, Krystian Jasionowicz, Oskar Kowalski, Weronika Lintas, Piotr Słoszewski, Joanna Makar, Nikola Nosek, Szymon Marczewski, Dominik Otworowski.


KLASY IV - VI


XIII Gminny Konkurs z Języka Angielskiego organizowany przez Szkołę Podstawową nr 8 im. Jana Pawła II w Policach - 16.05.2014 r.


Wiktor Kruszewicz (4a) - I miejsce indywidualnie
Kacper Adamczyk (6b )- II miejsce indywidualnie
nauczyciel uczący: Krystyna Kapela


Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"- 20.03.2014 r.
KLASA 4
Wiktor Kruszewicz (4a)- wynik BARDZO DOBRY (108,75 pkt)

WYRÓŻNIENIE: Katarzyna Zoła (4c)- 93,75 p; Jan Zasko (4b) - 88,75 pkt; Małgorzata Berezińska (4a) - 86,25 pkt; Milena Żuchowska (4a) - 82,50 pkt.
KLASA 5
WYRÓŻNIENIE:
Aleksander Księżak (5c) - 111,25 pkt; Alicja Krzywicka (5c) - 98,50 pkt.
KLASA 6
WYRÓZNIENIE:
Kacper Adamczyk (6b) - 107,50 pkt; Wiktoria Radczuk (6c) - 103,75 pkt.

nauczyciele prowadzący: Anetta Gawrońska, Aldona Sulawiak


XIX OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY - 27.11.2013 r.

W konkursie wzięło udział ok. 54 tysiące uczestników, wśród których wyłoniono 354 laureatów. W województwie zachodniopomorskim w Alfiku było 5104 uczestników, a w Szkole Podstawowej nr 3 w Policach - 81 uczniów z klas II - VI.

Wynik Bardzo dobry uzyskali uczniowie:

3 miejsce w województwie, a 51 miejsce w kraju uzyskała uczennica klasy 4c Katarzyna Zoła (85,83% poprawnych odpowiedzi)

5 miejsce w województwie, a 63 w kraju uzyskał uczeń klasy 4a Wiktor Kruszewicz (85% poprawnych odpowiedzi)


Najlepsze wyniki w szkole uzyskali:
Alicja Krzywicka w kategorii klas V
(33 miejsce w województwie, 556 w kraju)

Dominik Molenda w kategorii klas VI
(44 miejsce w województwie, 558 w kraju)

Tomasz Cichoń w kategorii klas III
(73 miejsce w województwie,823 w kraju)

Emilia Trojanowska w kategorii klas II
(187 miejsce w województwie, 2250 w kraju)

nauczyciele uczący: Renata Maruszewska, Aldona Sulawiak
Wioletta Krasucka (3c), Danuta Jarasz (2b)


Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych
zorganizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2013/2014


Kacper Adamczyk, uczeń klasy VIb, uzyskał tytuł laureata.

nauczyciel: Aldona Sulawiak

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
eliminacje powiatowe

I miejsce w kategorii szkół podstawowych drużynowo

Adam Żelazowski - I miejsce indywidualnie
Wiktor Tomanek - II miejsce indywidualnie

Skład drużyny: Adam Żelazowski (6b), Wiktor Tomanek (6c), Paulina Zaborniak (5a), Magdalena Łabecka (5c), Marek Żelazowski (5a)- zawodnik rezerwowy Nauczyciel: Krystyna Biegus

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY MAT (XV edycja)- 15.01.2014 r.

W konkursie wzięło udział ponad 8 tys. uczestników z 289 szkół, wśród których wyłoniono 157 laureatów. W województwie zachodniopomorskim było 1336 uczestników.

Wynik bardzo dobry (88,69 %)uzyskała

Katarzyna Zoła uczennica klasy 4c

zdobywając 2 miejsce w województwie i 13 w kraju.


Najlepsze wyniki w szkole uzyskali:
Magdalena Łabecka - klasa 5c
(12 miejsce w województwie, 113 w kraju)

Nikola Nosek - klasa 3b
(14 miejsce w województwie, 94 w kraju)

Jacek Sarkowski - klasa 6b
(22 miejsce w województwie, 108 w kraju)

Emilia Trojanowska w kategorii klasa 2b
(32 miejsce w województwie, 195 w kraju)

nauczyciele uczący: Aldona Sulawiak (IV-VI),
I. Majchrowska (3b), Danuta Jarasz (2b)


GMINNY KONKURS "ORTOGRAFIK" 2013/2014

Klasy czwarte
FINALIŚCI: Dominika Szymańczuk - klasa 4b.

Klasy piąte
FINALIŚCI: Zofia Potkańska - klasa 5c
WYRÓŻNIENIA: Martyna Wardzaszewska 9 klasa 5a; Alicja Krzywicka - klasa 5c.

Klasy szóste
FINALIŚCI: Jacek Sarkowski - klasa 6b
WYRÓŻNIENIA: Michał Marcinkowski - klasa 6b; Wiktoria Radczuk - klasa 6c.

GMINNY KONKURS "BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ" 2013/2014
Klasy czwarte
FINALIŚCI: Katarzyna Zoła - klasa 4c, Wiktor Kruszewicz klasa 4a
WYRÓŻNIENIA: Samanta Zawistowska - klasa 4b, Lasko Sandra - klasa 4c

Klasy piąte
WYRÓŻNIENIA: Magdalena Łabecka - klasa 5c, Martyna Wardaszewska - klasa 5a, Alicja Ciurzik - klasa 5a

Klasy szóste
FINALIŚCI: Dominik Molenda - klasa 6b
WYRÓŻNIENIA: Kacper Adamczyk - klasa 6b

Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej - etap powiatowy
Wyróżnienie - Marcelina Gmachowska
Nauczyciel - M. Wohlert

XII Gminno - Powiatowy
Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy
IV miejsce
drużyna w składzie: Maksymilian Chodoruk, Nataniel Wypych, Wiktor Tomanek
drużyna w składzie: Oliwia Bąk, Krystian Pełech, Adam Żelazowski.
Nauczyciel: K. Wilińska, A. Gawrońska

III Powiatowy Konkurs
"Orzeł król przestrzeni - dumny symbol naszego narodu"
Wyróżnienie - Magdalena Łabecka (5c)


Szkolny konkurs plastyczny
"Zmieniaj nawyki - nie klimat"
I miejsce - Zuzanna Tomanek (3d)
II miejsce - Celina Kostańska (6a), Alicja Grygorcewicz (6a)
Wyróżnienie - Jakub Zieliński (6c), Zuzanna Korwin-Piotrowska (2b), Anna Mejer (3d)


Szkolny konkurs literacki
"Zmieniaj nawyki - nie klimat"
I miejsce - Julia Siemianowska (3d)
II miejsce - Zuzanna Korwin-Piotrowska (2b)
III miejsce - Karina Mejsner (6c)
Wyróżnienie - Hubert Słoszewski (6a) - kategoria wiersz i opowiadanie


Konkurs ekologiczny
"Zmieniaj nawyki - nie klimat"
I miejsce - Antonios Triminzios (6a)
II miejsce - Zofia Tarkowska (6a)
III miejsce - Oliwia Bąk (6b)


Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy - Galileo 2014
Laureat - Katarzyna Zoła (4c)
Wyróżnienie - Julia Tarnawska (4c)


Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy - Olimpus 2014
Laureat - Katarzyna Zoła (4c)


Archidiecezjalny Konkurs Biblijny
"Spotkania ze świętym Markiem"
I miejsce - Katarzyna Zoła (4c)


Powiatowy Konkurs historyczno-fotograficzny
"Sakramenty święte celebrowane w mojej parafii"
I miejsce - Julia Puszka (6c)




OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Nauczyciele:
dziewczęta klasy V - VI - Ewa Łapko
chłopcy klasy IV - VI - Tadeusz Czubala
klasy I - III; dziewczęta kl. IV - V - Grzegorz Musztafaga


Szkolna Liga Przełajowa - rok szkolny 2013/2014
SZKOŁA ZAJĘŁA II MIEJSCE

Indywidualnie najlepsi uczniowie w szkole:
Weronika Łużyńska (3d), Kacper Urtnowski (3), Marcin Siwak (5b), Jakub Zieliński (6c)
XI Noworoczny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych klas I - VI o Puchar Burmistrza Gminy Police - 25.01. 2014
SZKOŁA ZAJĘŁA III MIEJSCE

UCZESTNICY:
klasy I: O. Rodzik, M. Kłys, O. Lange, M. Paszko, Julian Kołsut, K. Jaroszewski, K. Giza, R. Jesse, M. Broniszewski, D. Sanderowski
klasy II: P. Karlińska, A. Paca, J. Maciagowski, M. Otworowski, N. Zaborniak, Z. Korwin-Piotrowska, P. Łuszczyna, B. Jabłoński, B. Bukiel, K. Jatczak, M. Rusiecki
Klasy III; D. Szpadel, D. Figiel, O. Gorgol, J. Góral, M. Zdrzałka, M. Goc, S. Zawistowski, A. Broniszewska, W. Łużyńska, O. Hajnosz, N. Jatczak
klasy IV: S. Zawistowska, M. Kulińska, J. Tarnowska, N. Klauze, J. Biskupska, M. Siwak, A. Bojarski, K. Mazurkiewicz, T. Freitag
klasy V: J. Oberlan, E. jankowska, N. Singer, Sara Grochowska, Sandra Grochowska, P. Hlek, P. Brandt, M. Żelazowski, G. Pawłowski, P. Świątek, J. Kryszewski
klasy VI:N. Pietrzyk, K. Mejsner, W. Radczuk, C. Kostańska, D. Marcinkowska, K. Pełech, K. Goc, D. Kerl, A. Żelazowski, D. Dąbrowski

GMINNO - POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Drużynowy Czwórbój Lekkoatletyczny - 15.05.2014 r.
Dziewczęta - II miejsce
Marcelina Gmachowska (6b), Angelika Werbicka (6b), Klaudia Solecka (6b), Wiktoria Radczuk (6c), Paulina Niedroszlańska (6a), Magdalena Łabecka (5c), Karina Mejsner (6c), Emilia Sosnowska (6a).
Chłopcy - II miejsce
Jakub Boczek (6a), Filip Braun (6a), Kacper Goc (6b), Maksymilian Chodoruk (6c), Dominik Dąbrowski (6c), Dawid Kerl (6c), Mateusz Wojdak (6c), Jakub Zieliński (6c), Adam Żurowski (6c).

Turniej Mini Piłki Siatkowej - 2014 r.
Dziewczęta - III miejsce
Angelika Werbicka (6b), Klaudia Solecka (6b), Alicja Jarzembska (4b), Wiktoria Radczuk (6c)
Chłopcy - III miejsce

Turniej Mini Piłki Koszykowej - 2014 r.
Dziewczęta - III miejsce
Chłopcy - III miejsce

Mini Piłka Nożna - 29.04.2014 r.
Chłopcy - II miejsce
Jakub Boczek (6a), Filip Braun (6a), Kacper Goc (6b), Krystian Pełech (6b), Maksymilian Chodoruk (6c), Dominik Dąbrowski (6c), Dawid Kerl (6c), Mateusz Wojdak (6c), Jakub Zieliński (6c), Adam Żurowski (6c).

Tenis stołowy (drużynowo) - 6.12.2013 r.
Chłopcy - III miejsce
Jakub Zieliński (6c), Jakub Boczek (6a), Dawid Figiel (4c)

Mini Piłka Ręczna - 24.10.2013 r.
Chłopcy - III miejsce

Turniej Mini Piłki Nożnej - 26.09.2013 r.
Chłopcy - II miejsce

Sztafetowe Biegi Przełajowe - 24.09.2013 r.
Dziewczęta - II miejsce
Chłopcy - III miejsce

IV Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska- 11.09.2013 r.
eliminacje gminne

Dziewczęta - I miejsce
Chłopcy - II miejsce


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2009/2010


©2001-2014