śpiewająca Polska
logefes


Szkoła Podstawowa nr 3
im. Marii Skłodowskiej - Curie w Policach


Rok szkolny 2012/2013

KLASY I - III

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Policach "GRYFIK 2013"
Laureaci:
Kordian Kaleta - klasa 1 a
Franciszek Budas - klasa 1 a
Katarzyna Zoła - klasa 3 c

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"Kangur Matematyczny" 2013

Wyróżnienie:
Oskar Kowalski (2a), Oliwer Ciołek (2a), Katarzyna Zoła (3c), Oliwia Żuk (3c), Wiktor Kruszewicz (3a)

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny - "Jeżyk" 2013
Finaliści
Amelia Janik, Emilia Trojanowska, Emilia Pasik - klasy 1
Nikola Nosek (laureat), Hanna Niedźwiecka (laureat),
Dariusz Figiel - klasy 2
Sandra Lasko (laureat), Aleksandra Henszel, Milena Żuchowska - klasy 3

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny
"Łamigłówki Mądrej Główki" 2013

Laureaci
Tymoteusz Kuciemba, Paula Karlińska, Nikola Grela - klasy 1
Katarzyna Zołs, Wiktor Kruszewicz, Jan Zaśko - klasy 3

Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"Dbam o zdrowie od najmłodszych lat" 2013

Wyróżnienie:
Julia Miszkiel (2c), Maja Świder (2c), Julia Krzyszycha (2d), Zuzanna Tomanek (2d).
Powiatowy Konkurs Plastyczny
"Idziemy na spotkanie Matki Bożej Fatimskiej" 2013

Alicja Jarzembska (3b) - 3 miejsce, Agata Brzyncka (3b) - 3 miejsce
Wyróżnienie: Wiktor Dejewski (1a), Franciszek Budas (1a), Oliwia Kuberska (1c), Martyna Wojciechowska (1c), Julia Tarnowska (3c).

XVI ZAWODY NA ORIENTACJĘ - ORLIK 2012
KATEGORIA TP
I MIEJSCE - Tomasz Cichoń (SP3), Sporek Dawid (Sp8)
III MIEJSCE - Urtnowski Kasper, Julia Budner
VI MIEJSCE - Jasionowicz Krystian, Nikodem Wysocki
VI MIEJSCE - Zuzanna Kowalczyk, Sara Szynal
X MIEJSCE - Szymon Marczewski



KLASY IV - VI

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
Kangur Matematyczny

Alicja Krzywicka (4c) - wynik bardzo dobry
wyróżnienie: Magdalena Łabecka (4c), Aleksander Księżak (4c), Alicja Ciurzik (4a)

Konkurs Matematyczny z Elementami Przyrody
zorganizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2012/2013
przeprowadzony przez Wojewódzką Komisję Konkursową

FINALISTA - Elżbieta Lichwiarska (6b)
nauczyciele: Aldona Sulawiak (matematyka), Danuta Kozub (przyroda)

Konkurs Języka Polskiego z Elementami Historii
zorganizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2012/2013
przeprowadzony przez Wojewódzką Komisję Konkursową

finaliści etapu rejonowego - Elżbieta Lichwiarska (6b), Jacek Sarkowski (5b)
nauczyciele: Teresa Jedziny (j. polski), M. Jagodzińska (j. polski),
Wojciech Bochen (historia)


III Konkurs Matematyczny i II Konkurs Humanistyczny
zorganizowany przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie
pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2012/2013

FINALISTA - Elżbieta Lichwiarska (6b)
nauczyciele: Aldona Sulawiak (matematyka),
Danuta Kozub (przyroda), Teresa Jedziny (j. polski)


GMINNY KONKURS "ORTOGRAFIK" 2012/2013

Klasy czwarte:
Wyróżnienie
Julia Maciągowska (4c)

Klasy piąte
Wyróżnienie
Dominika Niedźwiecka (5c), Jacek Sarkowski (5b)

Klasy szóste:
Wyróżnienie
Iza Makar (6c), Elżbieta Lichwiarska (6b)

GMINNY KONKURS "BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ" 2012/2013


Klasy czwarte:
FINALIŚCI
Roksana Koper (4a), Magdalena Łabecka (4c)
Wyróżnienie
Emilia Jankowska (4b), Joanna Jankowska (4b), Alicja Krzywicka (4c)

Klasy piąte
FINALIŚCI
Kacper Adamczyk (5b), Wiktor Tomanek (5c)


Klasy szóste:
FINALIŚCI
Lichwiarska Elżbieta (6b)

GMINNY KONKURS "JĘZYKA ANGIELSKIEGO" 2012/2013
I miejsce

reprezentacja
Patrycja Hlek (4a), Jakub Kryszewski (4b), Anna Mościcka (5b), Maks Chodoruk (5c), Aleksander Łuczak (6a) - II miejsce indywidualnie, Izabela Makar (6c)

Ogólnopolski Konkurs "ALFIK MATEMATYCZNY 2012"
Wyróżnienia:
Katarzyna Zoła (3c) - wynik bardzo dobry (5 miejsce w województwie)
Wiktor Kruszewicz (3a) - wynik dobry (16 miejsce w województwie)
wysoki wynik w szkole: Nikola Nosek (2b), Magdalena Łabecka (4c), Jacek Sarkowski (5b), Elżbieta Lichwiarska (6b).

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
eliminacje powiatowe - 16.04.2013 r.


I miejsce - indywidualnie - Adam Żelazowski (5b)

I miejsce - drużynowo
skład drużyny - Artur Saczuk (6c), Wiktor Tomanek (5c), Adam Żelazowski

Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej
etap powiatowy - 16 marca 2013

Marcelina Gmachowska - wyróżnienie (indywidualnie)
Wyróżnienie dla Zespołu Wokalnego
Skład: Czajkowska Patrycja, Gmachowska Paulina, Kułaczkowska Martyna, Kumosińsja Natale, Lichwiarska Elżbieta, Mejsner Karina, Mrozowska Adrianna, Naumowicz Julia, Niedźwiecka Dominika, Puszka Julia, Solecka Klaudia, Zaborniak Paulina.


Ogólnopolski Konkurs z przyrody "PINGWIN 2012"
Elżbieta Lichwiarska (6b) - 9 miejsce


Ogólnopolski Konkurs z przyrody "MULTITEST 2012"
Elżbieta Lichwiarska (6b) - LAUREAT - 6 miejsce
Wyróżnienia:
Antonios Trimintatos (5a) - 11 miejsce; Zofia Tarkowska (5a) - 13 miejsce; Lidia Jarzembska (6b), Konrad Koper (6b) - 15 miejsce

Konkurs plastyczno - literacki
"Dorosłe życie - moja rodzina"

udział:
Julia Pelczyk (6a), Katarzyna Liszniańska(6b), Beata Zaborniak (6a)

II Powiatowy Konkurs Recytatorski - 21 marzec 3013
"Poezja Juliana Tuwima"

II miejsce - Karolina Stawarz (6b) wyróznienia - Magdalena Łabecka (4c), Agnieszka Zaśko (6c)

Powiatowy Konkurs Plastyczny
"Idziemy na spotkanie Matki Bożej Fatimskiej" - 2013

II miejsce - Wirginia Lech (6a) II miejsce - Michał Kalwajtys (4b)



OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Nauczyciele:
dziewczęta klasy V - VI - Ewa Łapko
chłopcy klasy IV - VI - Tadeusz Czubala
klasy I - III; IV - V - Grzegorz Musztafaga


Szkolna Liga Biegów Przełajowych 2012/2013 r.
Szkoła Podstawowa nr 3 - II miejsce
Najlepsi uczniowie w szkole w klasyfikacji indywidualnej: Karolina Jatczak, Natalia Jatczak, Weronika Łużyńska, Kacper Urtnowski, Maciej Zdrzałaka, Paulina Konopacka, Bartosz Zaborowski.

Trójbój Lekkoatletyczny 2013 r.
Krystian Pełech - II miejsce; etap gminno-powiatowy, XV miejsce; etap wojewódzki
Dominik Dąbrowski, Alicja Rudniak - IV miejsce; etap gminno-powiatowy

Gminno-Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym- 16.05.2013 r.
Chłopcy - II miejsce
Dziewczynki - II miejsce

X Mikołajkowy Gminny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych
o Puchar Burmistrza Polic

Szkoła Podstawowa nr 3 - II miejsce
udział wzięli uczniowie klas I - VI

Turniej Piłki Nożnej
"Tymbark z podwórka na stadion 2013"

Dziewczynki - III miejsce
Jagoda Biskupska, Zosia Sosnowska, Dominika Różycka, Dominika Szymańczuk, Samanta Zawistowska, Aleksandra Henszel, Alicja Jarzembska, Małgorzata Berezińska, Oliwia Klimkowska, Martyna Kulińska

Chłopcy - IV miejsce
Bartosz Bytomski, Daniel Filipczak, Mateusz Dzioch, Tomasz Freitag, Wojtek Sobania, Mateusz Kamiński, Sebastian Miodona, Michał Trafas, Marcin Siwak, Wiktor Szumotalski

Turniej piłkarski - "Mini Mundial" (klasy III - IV)
Skład drużyny:Michał Kalwajtys, Łukasz Tomczak, Daniel Filipczak, Parys Świątek, Patryk Brandt, Gracjan Pawłowski, Marek Żelazowski, Marcel Brzeziński, Samanta Zawistowska, Alicja Jarzembska, Martyna Kulińska, Konrad Zapałowski.

Gminno-Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłkę Siatkową - 26.02.2013 r.
Chłopcy - IV miejsce
Dziewczynki - II miejsce
(I sklad - Lidia Jarzembska, Weronika Maciejewska, Wirginia Lech, Weronika Padoł; II sklad - Kamila Gaweł, Marta Paraszkiewicz, Karolina Stachyra, Magdalena Młynarczak; rezerwa - Wiktoria Giżewska, Natalia Kamińska)

Gminno-Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówkę - 29.11.2012 r.
Chłopcy - III miejsce
Dziewczynki - III miejsce

Gminno-Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłkę Ręczną - 23.10.2012 r.
Chłopcy - III miejsce
Dziewczynki - III miejsce

Gminno-Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych - 4.10.2012 r.
Chłopcy - II miejsce
Dziewczynki - II miejsce
(Adrianna Lis, Anna Witek, Paulina Konopacka, Kamila Gaweł, Karolina Stachyra, Wiktoria Giżewska, Klaudia Fecak, Julia Pelczyk, Alicja Kasprzak, Weronika Padoł)

III Turniej ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska
Chłopcy - I miejsce (eliminacje gminne - klasy trzecie)
Bytomski Bartosz, Dzioch Mateusz, Daniel Filipczak, Feitag Tomasz, Kamiński Mateusz, Siwak Marcin, Sobania Wojciech, Styrna Łukasz, Szumotalski Wiktor, Wiśniewski Łukasz, Zaśko Jan.


©2001-2013