śpiewająca Polska
logefes


Szkoła Podstawowa nr 3
im. Marii Skłodowskiej - Curie w Policach

Rok szkolny 2010/2011

KLASY I - III


Konkurs Matematyczny - Kangur Europejski
wyróżnienie:
Jacek Sarkowski, Jakub Golla (3b) - nauczyciel: Wioletta Krasucka
Wiktor Tomanek (3c>) - nauczyciel Joanna Bodziachowska

Gminny Konkurs Ortograficzny "Jeżyk"

Klasy pierwsze
Finaliści: Wojciech Sobania (1b) - nauczyciel: Izabela Krauska
Oliwia Żuk (1c) - nauczyciel Agnieszka Sielicka
Klasy drugie
Laureatka: Martyna Wardaszewska (2a) - nauczyciel: Urszula Stefańska
Finaliści: Magdalena Łabecka (2c) - nauczyciel: Iwona Zioło Klasy trzecie
Finaliści: Dominika Niedźwiecka (3c) - nauczyciel: Joanna Bodziachowska

"ŁAMIGŁÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI" - Finaliści 2011

Klasy pierwsze
Laureaci: Julia Rutkowska i Wiktor Kruszewicz (1a) - nauczyciel: Anna Grabowska,
Wyróżnienie: Jan Zaśko (1b) - nauczyciel: Izabela Krauska
Klasy drugie
Laureatka: Roksana Koper (2a) - nauczyciel: Urszula Stefańska
Wyróżnienie: Martyna Wardaszewska (2a) - nauczyciel: Urszula Stefańska, Joanna Jankowska (2b) - nauczyciel Danuta Jarasz
Klasy trzecie
Laureaci: Kacper Adamczyk i Anna Mościcka (3b) - nauczyciel: Wioletta Krasucka
Wyróżnienie: Klaudia Fecak (3b) - nauczyciel: Wioletta Krasucka

Alfik Matematyczny - 2010 r.
bardzo dobry wynik - powyżej 75% dobrych odpowiedzi
Jacek Sarkowski (3b) - 77,83% -116,75 pkt - 6 miejsce w województwie, 54 w kraju (kl. 3 - 8294 uczestników)

Szkolny Konkurs Wiedzy o Marii Skłodowskiej - Curie
Laureaci:
Magdalena Łabecka, Tomasz Dębski, Sara Grochowska,
Sandra Grochowska (2c)
- nauczyciel: Iwona Zioło
Zofia Tarkowska (3a) - nauczyciel: Agata Żuk

"Gryfik" - Gminny Konkurs Regionalny
Laureaci: Antonis Trimintizios (3a) - nauczyciel: Agata Żuk
Finaliści:
Zofia Potkańska Bartosz Masztaler
(2c) - nauczyciel: Iwona Zioło
Anna Mościcka, Michał Marcinkowski ((3b) - nauczyciel: Wioletta Krasucka
Maksymilian Chodoruk (3c) - nauczyciel: Joanna Bodziachowska

Szkolny Konkurs Literacki - "Moja mama"
Wyróżnienia:
Hubert Słoszewski, Zofia Tarkowska (3a)
- nauczyciel: Agata Żuk
Maksymilian Chodoruk, Julia Puszka (3c) - nauczyciel: Joanna Bodziachowska

Powiatowy konkurs plastyczny - "Święty Jakub, uprzywilejowany uczeń Jezusa Chrystusa, naoczny świadek jego cudów"
Agata Brzyncka, Kamila Baska - (1b), Martyna Kułaczkowska, Nikolas Modrzejewski (3c)

Międzyszkolny konkurs plastyczny - "Moje ulubione zwierzątko"
Aleksandra Henszel (1a) - III nagroda; Sara Grochowska (2c) - wyróżnienie

Szkolny konkurs - "List do dzieci z Boliwii"
Polskie tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia

wyróżnienia
Michał Warniełło (3b); Jakub Golla (3b)

konkurs zorganizowała i przeprowadziła s. Joanna Kiedrowicz
Wyróżnione listy zostały wysłane do dzieci z Boliwii

KLASY IV - VI


"2011 ROK MARII SKŁODOWSKIEJ - CURIE"
II miejsce - Kacper Krasucki (6c)
wyróżnienie - Barbara Zaśko (5a)

Konkurs Matematyczny - Kangur Europejski
KLASY IV
Elżbieta Lichwiarska (4b)- wyróżnienie - nauczyciele: Agnieszka Gościniak
Szymon Kryszewski (4c) - wyróżnienie - nauczyciel: Renata Maruszewska
KLASY V
Kornel Księżak (5a) - wynik bardzo dobry - nauczyciel: Agnieszka Gościniak
Barbara Zaśko (5a) - wyróżnienie - nauczyciel: Agnieszka Gościniak
KLASY VI
Kacper Krasucki (6c) - wynik bardzo dobry - nauczyciel: Agnieszka Gościniak
Urszula Stawarz (6b) - wyróżnienie - nauczyciel: Anetta Gawrońska


III Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez XIII LO w Szczecinie
finalista - Kacper Krasucki (6c) - nauczyciel: Wojciech Bochen

X Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez XIII LO w Szczecinie
finaliści - Kamil Spirydowicz, Helena Dekert (6a)
nauczyciel: Maria Jagodzińska

XI Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez XIII LO w Szczecinie
finalista - Kacper Krasucki (kl. 6c)
nauczyciele: Aldona Sulawiak, Agnieszka Gościniak

PRZEDMIOTOWY KONKURS
Języka Polskiego z Elementami Historii

FINALISTA etapu wojewódzkiego
Kamil Spirydowicz (6a)
nauczyciele: Maria Jagodzińska (j. polski), Wojciech Bochen (historia)

PRZEDMIOTOWY KONKURS
Matematyki z Elementami Przyrody

LAUREAT etapu wojewódzkiego
Kacper Krasucki (6c)
nauczyciele: Aldona Sulawiak, Agnieszka Gościniak (matematyka),
Krystyna Wilińska (przyroda)
FINALISTA etapu wojewódzkiego
Kamil Spirydowicz (6a)
nauczyciele: Anetta Gawrońska (matematyka), Krystyna Wilińska (przyroda)

Alfik Matematyczny - 2010 r.
bardzo dobry wynik - powyżej 75% dobrych odpowiedzi
Kacper Krasucki (6c) - 77,5% -116,25 pkt - 17 miejsce w województwie, 95 w kraju (klasy 6 - 6657 uczestników)

"BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ".
Klasy czwarte:
Wyróżnienie: Kryszewski Szymon (4c), Lichwiarska Elżbieta (4b).
Klasy piąte
Finalistka: Zaśko Barbara (5a).
Wyróżnienie: Matczak Klaudia (5c).
Klasy szóste:
Wyróżnienie: Krasucki Kacper (6c), Spirydowicz Kamil (6a).


"ORTOGRAFIK"
Klasy czwarte:
Wyróżnienie: Makar Izabela (4c), Kryszewski Szymon (4c).
Klasy piąte:
Finaliści: Matczak Klaudia (5c), Zaśko Barbara (5a).
Klasy szóste:
Wyróżnienie; Spirydowicz Kamil (6a).

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
I miejsce drużynowo oraz 2, 3, 4 miejsce indywidualnie (etap powiatowy)
13 miejsce drużynowo - etap wojewódzki uczestnicyKacper Krasucki (6c), Włodzimierz Dekert (5c), Marcin Konikowski (5c) - nauczyciel: Krystyna Biegus

Powiatowy Konkurs Poetycki - "Jesień w moim mieście"
Kamil Spirydowicz (6a) - III miejsce
wyróżnienia: Helena Dekert (6a), Natalia Kalemba (6a), Kinga Bąk (5c), Karolina Stawarz (4b)
nauczyciele: Maria Jagodzińska, Teresa Jedziny

III Powiatowy Konkurs Literacki - "O Prawo Jazdy na Pegazie"
Kinga Bąk (5c) - wyróżnienie
- nauczyciel: Teresa Jedziny

Wojewódzki Konkurs "Wiedzy o życiu i działalności Marii Skłodowskiej - Curie"
Kacper Krasucki (6c) - II miejsce
Barbara Zaśko (5a) - wyróżnienie
nauczyciele: Maria Jagodzińska, Teresa Jedziny

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego - "Panda"
na 1082 uczestników z całej Polski najlepsze miejsca zajęli:
Paweł Pena-Bastidas (6b) - 13 miejsce
Kinga bąk (5c) - 17 miejsce
Michalina kijaczko (6b) - 20 miejsce
nauczyciel: Aldona Grzyb

Ogólnopolski Konkurs Angielskiego - "Panda"
Kamil Spirydowicz (6a) - wyróżnienie
Kacper Krasucki (6c) - wyróżnienie
nauczyciel: Krystyna Kapela

Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego
Paweł Pena-Bastidas (6b) - 1 miejsce
Klaudia Klimkiewicz (6b) - 2 miejsce
Wiktoria Pytel (6b) - 3 miejsce
nauczyciel: Aldona Grzyb

X Gminny Konkurs Języka Angielskiego
Kacper Krasucki (6c) - 2 miejsce
Aleksander Łuczak (4a) - 4 miejsce
4 miejsce - drużynowo
nauczyciel: Krystyna Kapela

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy - "Pingwin"
najwyższe wyniki w szkole uzyskali:
Dominika Cichewicz (6c), Joanna Tarkowska (5b), Gracjan Sapieja (5a)
nauczyciel: Krystyna Wilińska

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy - "Multitest"
Karolina Stawarz (4b) - wyróżnienie
nauczyciel: Danuta Kozub

Szkolny Konkurs Wiedzy o Marii Skłodowskiej - Curie
Laureaci:
Kinga Bąk (5c), Aleksandra Harbatowicz (6c), Urszula Stawarz (6b), Karolina Stawarz (4b), Jarosław Urbanek (5b)
nauczyciele: Maria Jagodzińska, Teresa Jedziny

Szkolny Konkurs na "Album o patronce"
I miejsce - Adelina Starosta i Helena Dekert - klasa 6a
II miejsce - Kinga Bąk i Klaudia Matczak - klasa 5c
III miejsce - Michalina Kijaczako i Wiktoria Pytel - klasa 6b

Konkurs plastyczny - "Krajobraz Polski"
Patryk Ławrynowicz (6c) - 1 miejsce w etapie powiatowym
nauczyciel Krystyna Biegus

Konkurs plastyczny - "Moje zimowe przygody sportowe" - etap powiatowy
Helena Dekert (6a) - 1 miejsce
Magdalena Wleklak (6a), Julia Pelczyk (4a) - wyróżnienia
nauczyciel: Krystyna Biegus

Powiatowy Konkurs plastyczny - "Święty Jakub, umiłowany uczeń Jezusa Chrystusa, naoczny świadek Jego cudów"
Jakub Landowski (6a) - 1 miejsce
Paweł Pena-Bastidas (6b) - 3 miejsce
Karolina Kijaczko (6b) - wyróżnienie

Szkolny konkurs - "List do dzieci z Boliwii"
Polskie tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia

wyróżnienia
Barbara Zaśko (5a); Michalina Kijaczko (6b); Patrycja Pytlińska (4c)

konkurs zorganizowała i przeprowadziła s. Joanna Kiedrowicz
Wyróżnione listy zostały wysłane do dzieci z Boliwii.
XII Ogólnopolski Konkurs Kartek Światecznych
- etap szkolny

Kinga Bąk (5c), Agata Gubarewicz (5c), Natalia Plitta (5c).

wyróżnienia
Helena Dekert (6a), Michalina Kijaczko (6b), Małgorzata Knopińska (5b), Patryk Ławrynowicz (6c), Aleksandra Niedźwiecka (5b), Łukasz Turbak (5c).
konkurs przeprowadziła - E. Dybiżbańska (n-l informatyki)




OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
Nauczyciele:
dziewczęta klasy IV -VI - Ewa Łapko
chłopcy klasy IV - VI - Tadeusz Czubala
klasy I - III - Grzegorz Musztafaga

Szkolna Liga Biegów Przełajowych
po V edycjach szkoła zajęła II miejsce
wysokie miejsca indywidualnie zdobyli uczniowie: Patrycja Choszczyk, Piotr Witkowski, Adrian Wilk, Artur Saczuk, Joanna Słowińska

Sztafetowe biegi przełajowe - zawody powiatowe
CHŁOPCY - II miejsce
DZIEWCZĘTA - IV miejsce

Mini piłka ręczna - zawody powiatowe
CHŁOPCY - III miejsce

VIII Mikołajkowy Gminny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych kl I - VI
o Puchar Burmistrza Polic

szkoła zajęła III miejsce

XV Mikołajkowy Turniej Gier Zespołowych
udział wzięło 15 trzyosobowych drużyn

Mini Piłka Siatkowa
DZIEWCZĘTA - III miejsce - zawody gminne
DZIEWCZĘTA - IV miejsce - zawody powiatowe

Mini Piłka Koszykowa - zawody powiatowe
CHŁOPCY - III miejsce

Indywidualne Biegi Przełajowe
Dominika Bereś (5a) - 51 miejsce w zawodach wojewódzkich

Piłka Nożna - zawody powiatowe
CHŁOPCY - III miejsce

Polickie Dni Olimpijczyka - 2011 r.
Konkurs Wiedzy Olimpijskiej i Sportowej - II miejsce
Bieg Przełajowy - III miejsce
Zawody Pływackie - II miejsce
Dwubój Skocznościowy - II miejsce

Indywidualny Trójbój Lekkoatletyczny - zawody powiatowe
Artur Saczuk - IV miejsce, Konrad Mizerski (5b)- V miejsce
Wiktoria Sokołowska (5a) - IV miejsce

XV Święto Sportu z Koszykówką
Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt - V i VI miejsce
Turniej Piłki Nożnej Chłopców - I miejsce
Konkurs Rzutów za 3 pkt. - udział wzięło 53 zawodników


©2001-2010