śpiewająca Polska
logefes


Szkoła Podstawowa nr 3
im. Marii Skłodowskiej - Curie w Policach

Rok szkolny 2009/2010

KLASY I - III

ALFIK MATEMATYCZNY
Elżbieta Lichwiarska (3b) - 8 miejsce w województwie; 104 w kraju
nauczyciel - Izabella Krauska

"JEŻYK" - Finaliści 2010
Klasy pierwsze (wyróżnienia):
Martyna Wardaszewska (1a) - nauczyciel: Urszula Stefańska
Alicja Krzywicka (1c), Magdalena Łabecka (1c) - nauczyciel: Iwona Zioło
Klasy drugie (wyróżnienia):
Dominika Niedźwiecka (2c), Wiktoria Radczuk (2c) - nauczyciel: Joanna Bodziachowska
Dominika Winkler (2b), Kacper Adamczyk (2c) - nauczyciel: Wioletta Krasucka
Klasy trzecie (wyróżnienia):
Elżbieta Lichwiarska (3b) - nauczyciel: Izabella Krauska
Izabela Makar (3c), Szymon Kryszewski (3c) - nauczyciel: Iwona Majchrowska

"ŁAMIGŁÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI" - Finaliści 2010
Klasy pierwsze
Laureaci: Aleksander Księżak (1c) - nauczyciel: Iwona Zioło, Martyna Wardaszewska (1a) - nauczyciel: Urszula Stefańska
Wyróżnienie: Magdalena Łabecka (1c) - nauczyciel: Iwona Zioło
Klasy drugie
Laureat: Jacek Sarkowski (2b) - nauczyciel: Joanna Bodziachowska
Wyróżnienia: Kacper Adamczyk (2b) - nauczyciel: Wioletta Krasucka, Antonios Trimintzios (2a) - nauczyciel: Agata Żuk
Klasy trzecie
Laureat: Elżbieta Lichwiarska (3b) - nauczyciel: Izabella Krauska
Wyróżnienia: Aleksander Łuczak (3a) - nauczyciel: Agnieszka Sielicka, Artur Saczuk (3c) - nauczyciel: Iwona Majchrowska

Konkurs Matematyczny Kangur Europejski - 2010 rok
Wynik bardzo dobry:
Kostańska Celina (2a)
- nauczyciel: Agata Żuk,
Gmachowska Marcelina (2b) - nauczyciel: Wialetta Krasucka
Wyróżnienie:
Lichwiarska Elżbieta (3b)
- nauczyciel: Izabella Krauska
Kryszewski Szymon (3c) - nauczyciel; Iwona Majchrowska

KONURS PRZYRODNICZY - 2010 rok
Paulina Zaborniak (1a)- finalistka - nauczyciel: Urszula Stefańska

SZKOLNY KONURS RECYTATORSKI - 2010 rok
Zofia Tarkowska (2a)- II miejsce - nauczyciel: Agata Żuk

KONURS O POLICACH "GRYFIK" - 2010 rok
Jacek Sarkowska (2b)- finalista - nauczyciel: Wialetta Krasucka
Wirginia Lech (3a) - finalista - nauczyciel: Agnieszka Sielicka

Międzyszkolny konkurs plastyczny - "Przyroda za Twoim oknem"
II miejsce (kategoria klas drugich) - Zosia Tarkowska kl. 2a
II miejsce (kategoria klas trzecich) - Anita Krawiec kl. 3b
Ogólnopolski konkurs plastyczny - "Krajobraz Polski..." (etap powiatowy)
Iza Makar (3c) - wyróżnienie (kwalifikacja do etapu wojewódzkiego)

koło plastyczne - nauczyciel: Krystyna Biegus


KLASY IV - VI


"BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ".
Finał:
Klasy czwarte:
Finaliści: Barbara Zaśko (4a) - nauczyciel: Aldona Sulawiak
Klasy piąte:
Finaliści: Natalia Kalemba (5a) - nauczyciel: Anetta Gawrońska, Kacper Krasucki (5c) - nauczyciel: Aldona Sulawiak
Wyróżnienie: Kamil Spirydowicz (5a) - nauczyciel: Anetta Gawrońska
Klasy szóste:
Finaliści: ---------------
Wyróżnienie: Agnieszka Przezak (6c) - nauczyciel: Anetta Gawrońska


"ORTOGRAFIK".
Finał
Klasy czwarte:
Finaliści: ---------------
Wyróżnienie: Barbara Zaśko (4a) - nauczyciel: Maria Jagodzińska, Klaudia Matczak (4c) - nauczyciel: Teresa Jedziny
Klasy piąte:
Finaliści: ---------------
Wyróżnienie: Helena Dekert (5a) - nauczyciel: Maria Jagodzińska
Klasy szóste:
Finaliści: Paulina Wasielewska (6b) - nauczyciel: Teresa Jedziny, Alex Abram (6a) - nauczyciel: Maria Jagodzińska


PRZEDMIOTOWY KONKURS
Języka Polskiego z Elementami Historii

FINALIŚCI etapu rejonowego
Gustaw Dmochowski (kl. 6b)
nauczyciele: Teresa Jedziny (j. polski), Wojciech Bochen (historia)
Spirydowicz Kamil (kl. 5a)
nauczyciele: Maria Jagodzińska (j. polski), Wojciech Bochen (historia)


PRZEDMIOTOWY KONKURS
Matematyki z Elementami Przyrody

FINALIŚCI etapu rejonowego
Daniel Galus (kl. 6b)
nauczyciele: Aldona Sulawiak (matematyka), Danuta Kozub (przyroda)
Agnieszka Skrzypska (kl. 6c)
nauczyciele: Anetta Gawrońska (matematyka), Danuta Kozub (przyroda)


Konkurs Języka Polskiego organizowany przez XIII LO w Szczecinie
FINALIŚCI
Helena Dekert (kl. 5a) - nauczyciel: Maria Jagodzińska
Gustaw Dmochowski (kl. 6b) - nauczyciel: Teresa Jedziny
Agnieszka Przezak (kl. 6c) - nauczyciel: Teresa Jedziny


Konkurs Matematyczny Kangur Europejski - 2010 rok

Kacper Krasucki (5c) - wynik bardzo dobry w regionie szczecińskim w kategorii Beniamin dla uczniów klas piątych i szóstych (113,75 pkt.) - nauczyciel: Aldona Sulawiak
Wyróżnienia:
Zaśko Barbara (4a)
- nauczyciel: Aldona Sulawiak,
Szczesiak Patryk (5a), Skrzypska Agnieszka (6c) - nauczyciel: Anetta Gawrońska

ALFIK MATEMATYCZNY

W XVI edycji konkursu wzięło udział 56 uczniów z klas III - VI. Najlepsi okazali się:
klasy VI - Barbara Zaśko (4a) - 21 miejsce w województwie; 261 w kraju
klasy V - Kamil Spirydowicz (5a) - 58 miejsce w województwie; 465 w kraju
klasy VI - Alex Abram (6a) - 18 miejsce w województwie; 192 w kraju
nauczyciele - Anatta Gawrońska, Danuta Jarasz, Aldona Sulawiak

ALFIK HUMANISTYCZNY

W XIV edycji konkursu wzięło udział 57 uczniów. Najlepsi okazali się:
klasy IV - Barbara Zaśko (4a) - 23 miejsce w województwie; 148 w kraju
klasy V - Kamil Spirydowicz (5a) - 33 miejsce w województwie; 284 w kraju
klasy VI - Agnieszka Przezak (6a) - 67 miejsce w województwie; 628 w kraju
nauczyciel - Maria Jagodzińska

Ogólnopolski Konkurs "OLIMPUS" (matematyczny)
sesja jesienna
Do sesji jesiennej przystąpiło w naszej szkole 17 uczniów. Najlepszymi okazali się:
klasy IV - Gracjan Sapieja (4a) - 21 miejsce na 1574 uczestników
klasy V - Abigail Zdziechowska (5c) - 31 miejsce na 1620 uczestników
klasy VI - Alex Abram (6a) - 21 miejsce na 1582 uczestników
nauczyciele - Danuta Jarasz, Aldona Sulawiak

JĘZYK ANGIELSKI
Jersz English High Flier 2009
W konkursie wzięło udział 27 uczniów klas IV - VI. Najwyższe miejsca zajęli:
Szymon Ługiewicz (6b) - 25 miejsce w województwie
Kacper Krasucki (5c) - 50 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego - PANDA 2010
klasy V
Kamil Spirydowicz (5a) - 15 miejsce w kraju
Kacper Krasucki (5c) - 19 miejsce
Jacek Góral (5c) - 21 miejsce
klasy VI
Daniel Pytliński i Roksana Gubarewicz (6c) - 19 miejsce
Szymon Ługiewicz (6b) - 23 miejsce
Agnieszka Miłek (6c) - 27 miejsce

Gminny Konkurs Języka Angielskiego - 2010r
klasy V
Kamil Spirydowicz (5a) - IV miejsce
Kacper Krasucki (5c) - V miejsce
klasy VI
Aleksandra Podgrudna (6c) - III miejsce
Roksana Gubarewicz (6c) - IV miejsce
W konkursie zespołowym (w 5 osobowym składzie) szkoła zajęła II miejsce
Mateusz Wytrykus (4a) - II miejsce w Policach

nauczyciel - Anna Sobolewska

JĘZYK NIEMIECKI
Jersz Deutschfreund 2009
W konkursie wzięło udział 18 uczniów klas 5b i 6a. Najwyższe miejsca zajęli:
Wiktoria Pytel (5b) - 20 miejsce w województwie
Bartłomiej Brygoła (6a) - 22 miejsce w województwie

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego - PANDA 2010
na poziomie I (na 944 uczestników)
Wiktoria Pytel (5b) - 13 miejsce
Paweł Pena-Bastidas (5b) i Klaudia Matczak (4c) - 20 miejsce
Natalia Plitta (4c) - 21 miejsce
na poziomie II (630 uczestników)
Adam Wiatrowski (6a) - 14 miejsce
Wiktoria Tundys (6a) - 23 miejsce
Norbert Kowalski (6a) - 24 miejsce

Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego: Deutschmeister 2010
(12 uczestników z klasy Via)
I miejsce - Adam Wiatrowski
II miejsce - Joanna Sikora
III miejsce - Bartłomiej Brygoła

nauczyciel - Aldona Grzyb

PRZYRODA
MULTITEST
Na 997 uczestników nasi uczniowie zajęli miejsca od 17 do 41.
OLIMPUS
Na 1253 uczestników z całego kraju nasi uczniowie zajęli miejsca od 25 do 44.
nauczyciele - Krystyna Wilińska, Danuta Kozub
organizator konkursów na terenie szkoły - Danuta Kozub

HISTORIA
Konkurs Historyczny organizowany przez XIII LO w Szczecinie
Finalistami konkursu zostali Helena Dekert i Kamil Spirydowicz z klasy Va
nauczyciel: Wojciech Bochen

RELIGIA
Archidiecezjalny Konkurs Biblijny - "Spotkania ze świętym Mateuszem"
Finalistami etapu szkolnego zostali
Helena Dekert (5a), Włodzimierz Dekert (4c), Urszula Stawarz (5b)

Powiatowy Konkurs Plastyczny - "Udział duchowieństwa w obronie Polskości i demokracji"
I miejsce - Helena Dekert (5a)
III miejsce - Kinga Bąk (4c), Natalia Krawiec (5c)
wyróżnienie otrzymał Jakub Landowski (5a)

Archidiecezjalny Konkurs Biblijny - "Spotkania ze świętym Mateuszem"
w etapie szkolnym najlepsi okazali się:
Helena Dekert (5a), Urszula Stawarz (5b), Włodzimierz Dekert (4c)
nauczyciel: Agnieszka Wasiluk

PLASTYKA
"Z Tuwimem weselej" - konkurs powiatowy
II miejsce - Aleksandra Sypniewska (6a)
wyróżnienie - Roksana Gubarewicz (6c)
Polsko - niemiecki konkurs - "Sport - aktywny wypoczynek"
I miejsce - Wiktoria Tundys (6a)
II miejsce - Aleksandra Bartczak (6a)
III miejsce - Dominika Trzeszczoń (6b), Hubert Kinik (6c)
Powiatowy konkurs plastyczny - "Sport zimowy w oczach dziecka"
III miejsce - Joanna Tarkowska kl. 4b
Ogólnopolski konkurs plastyczny - "Krajobraz Polski..." (etap powiatowy)
II miejsce - Ola Bartczak (6a)
III miejsce - Roksana Gubarewicz (6c)
Wyróżnienia: Krystian Lebkuchen (4b), Kinga Bąk (4c), Agata Gubarewicz (4c), Natalia Krawiec (5c)
Prace uczniów zakwalifikowano do etapu wojewódzkiego
Powiatowy konkurs plastyczny - "NASI PRZYJACIELE"
Wyróżnienie - Marta Śliwa (6c)
nauczyciel - Krystyna Biegus

Ogólnopolski Turniej Wiedzy - "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" (etap powiatowy)
I miejsce (klasyfikacja drużynowa)
skład zespołu:
Kacper Krasucki (5c) - I miejsce (klasyfikacja indywidualna)
Łukasz Pilawski (6a) - II miejsce (klasyfikacja indywidualna)
Wiktoria Tundys (6a), Karol Sobkowiak (5a) - zawodnik rezerwowy
W zmaganiach wojewódzkich szkoła zajęła 17 miejsce.
nauczyciel - Krystyna Biegus

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Nauczyciele:
dziewczęta kl. IV -VI - Ewa Łapko
chłopcy kl. IV - VI - Tadeusz Czubala
klasy I - III - Grzegorz Musztafaga


KLASY I - III

  • II miejsce dziewcząt klas III w turnieju piłkarskim "Tymbark z podwórka na stadion"
  • II miejsce chłopców klas II- III w turnieju piłkarskim "Tymbark z podwórka na stadion"
  • Czołowe miejsca na zawodach pływackich "Już pływam" uczniów klas II.
    • I miejsce - Maksymilian Chodoruk
      II miejsce - Zofia Tarnowska
      III miejsce - Celina Kostańska
      IV miejsce - Jakub Kiezik
      V miejsce - Antoni os Trimintzios
  • Szkolna Liga Biegów Przełajowych- czołowe miejsca uczniów klas I-III
  • I miejsce uczniów klas III- VI w zawodach pływackich z okazji "Polickie Dni Olimpijczyka"
  • I miejsce uczniów klas I- III w wieloboju skocznościowym z okazji Polickich Dni Olimpijczyka


  • KLASY IV - VI

    Wyniki Ligi Przełajowej UKS "Trójka" Police


    GMINNO-POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE - 15.10.2009r.

    CHŁOPCY - III miejsce
    Luberda Jakub, Karabin Kamil, Buczak Dawid, Kowalski Norbert, Lewandowski Bartosz, Pilawski Łukasz, Galus Daniel , Skowroński Andrzej, Czech Kamil, Kaleta Adrian, Krasucki Kacper, Kalinowski Dawid.
    DZIEWCZĘTA - I miejsce; Udział w Finale (Stargard Szczeciński)- 20.10.2009
    Mikołajczyk Michalina, Przezak Agnieszka, Strzelecka Martyna, Bartczak Aleksandra, Abram Karolina, Kocięba Natalia, Zbyszewska Martna, Tundys Wiktoria, Sawicka Kamila, Choszczyk Patrycja, Skrzypska Agnieszka.

    GMINNO-POWIATOWE ZAWODY W MINI PIŁKĘ RĘCZNĄ - 20.10.2009r.

    CHŁOPCY - III miejsce
    Luberda Jakub, Karabin Kamil, Buczak Dawid, Kowalski Norbert, Lewandowski Bartosz, Pilawski Łukasz, Galus Daniel , Skowroński Andrzej, Czech Kamil, Kaleta Adrian, Krasucki Kacper, Kalinowski Dawid.
    DZIEWCZĘTA - nie brały udziału

    GMINNO-POWIATOWE ZAWODY W MINI KOSZYKÓWKĘ
    26.11.2009r.; 03.12.2009R.

    CHŁOPCY - III miejsce
    Luberda Jakub, Karabin Kamil, Buczak Dawid, Kowalski Norbert, Lewandowski Bartosz, Pilawski Łukasz, Galus Daniel , Skowroński Andrzej, Czech Kamil, Kaleta Adrian, Krasucki Kacper, Kalinowski Dawid.
    DZIEWCZĘTA - III miejsce
    Tundys Wiktoria, Janulewicz Marta, Abram Karolina, Sawicka Kamila, Trzeszczoń Dominika, Chrzanowska Klaudia, Kocięba Natalia, Jasiczak Kinga, Podgródna Aleksandra, Skrzypska Agnieszka, Strzelecka Martyna, Iwanowska Paulina, Gubarewicz Roksana.

    XIV MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ, SIATKOWEJ I NOŻNEJ
    18-19.12.2009r.

    Środowiskowe zawody sportowe organizowane przez UKS - "Trójka" Police.
    W zawodach wzięło udział 45 uczniów w trzech turniejach gier zespołowych.

    VI MIKOŁAJKOWY GMINNY TURNIEJ GIER I ZABAW RUCHOWYCH KL. I - VI
    O PUCHAR BURMISTRZA POLIC - 16.01.2010r.

    Szkoła zajęła III miejsce - galeria

    POWIATOWE ZAWODY W MINI SIATKOWĄ

    CHŁOPCY - III miejsce

    POWIATOWE ZAWODY W PIŁKĘ NOŻNĄ

    CHŁOPCY - III miejsce

    XII POLICKIE DNI OLIMPIJCZYKA

    Konkurs Wiedzy Olimpijskiej I Sportowej - II miejsce
    Bieg Przełajowy - I miejsce
    Zawody Pływackie - I miejsce
    Dwubój Skocznościowy - I miejsce


    OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ COCA COLA CUP

    CHŁOPCY klas IV - III miejsce (etap powiatowy)

    CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY
    zawody powiatowe

    CHŁOPCY - III miejsce
    DZIEWCZĘTA - II miejsce

    INDYWIDUALNY TRÓJBÓJ LEKKOATLETYCZNY
    zawody powiatowe

    KRASUCKI KACPER - IV miejsce
    KRÓL ALICJA, KLIMKIEWICZ KLAUDIA - VI miejsce


    ©2001-2010