Rok szkolny 2014/2015

KLASY I - III

KLASY IV - VI
Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych
zorganizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2014/2015

nauczyciel:

GMINNY KONKURS "ORTOGRAFIK" 2014/2015
do II etapu zakwalifikowali się

Klasy czwarte
Mateusz Pankiewicz, Dariusz Figiel, Piotr Głuszyk, Mateusz Kowalski, Nikola Nosek, Martyna Zawitkowska, Tomasz Jasiński, Dominik Otworowski, Martyna Mąkowska, Maja Świder, Alicja Przespolewska, Oliwia Gorgol, Adrian Dąbrowski, Oskar Kowalski, Kacper Urtnowski, Julia Krzyszycha, Iza Lehman, Oliwia Kajdanowicz, Hanna Niedźwiecka, Alicja Górna, Joanna Makar, Julia Miszkiel, Kacper Cimochowski, Marcelina Jakubowska, Anna Mejer, Julia Siemianowska, Daria Osińska, Joanna Broniszewska, Agata Cimek.

Klasy piąte
Małgorzata Berezińska, Julia Tarnawska, Oliwia Żuk, Natalia Klauze, Jagoda Biskupska, Wiktoria Ciołek, Sylwia Baranowska, Nikola Błażejak, Dominika Szymańczuk, Martyna Kulińska, Agata Brzyncka, Katarzyna Zoła, Wiktor Kruszewicz, Kosma Miziński, Adam Żuk, Sandra Lasko, Wiktoria Łukaszyk.

Klasy szóste
Paulina Zaborniak, Roksana Koper, Martyna Wardaszewska, Hubert Woźniak, Sandra Grochowska, Marek Żelazowski, Sara Grochowska, Julia Maciągowska, Alicja Krzywicka, Magdalena Łabecka, Zofia Potkańska, Adam Lichwiarski, Justyna Wujkiewicz, Alicja Ciurzik, Emilia Jankowska, Joanna Jankowska, Izabella Kasprzyk, Laura Początek, Kuba Kryszewski, Aleksandra Kowalak, Mikołaj Sochanowski, Michał Kalwajtys, Agnieszka Kasendra.

GMINNY KONKURS "BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ" 2014/2015
do II etapu zakwalifikowali się

Klasy czwarte
Bednarek Maja, Broniszewska Joanna, Cimochowski Kacper, Ciołek Oliwer, Dąbrowski Adrian, Figiel Darek, Głuszyk Piotr, Goc Michał, Gorgol Oliwia, Górna Alicja, Hajnosz Oliwia, Hnatkowska Oliwia, Jakubowska Marcelina, Jasiński Tomasz, Jatczak Natalia, Kowalczyk Zuzanna, Kowalski Oskar, Kruszyńska Adrianna, Krzyszycha Julia, , Lehman Iza, Matusińska Natalia, Mąkowska Martyna, Mejer Anna, Miszkiel Julia, Młyński Brunon, Morszczyzna Oliwia, Niedźwiecka Hanna, Nosek Nikola, Osińska daria, Pankiewicz Mateusz, Przygocki Jakub, Sara Milewska, Siemianowska Julia, Siwek Cezary, Szynal sara, Świder Maja, Tomanek Zuzanna, Urtnowski Kacper, Witkowska Julia, Wróblewska Wiktoria, Wysocki Nikodem, Zawitkowska Martyna.

Klasy piąte
Krauze Natalia, Żuk Oliwia, Lasko Sandra, Bochen Jan, Batko Oskar, Dankiewicz Krzysztof, Tarnowska Julia, Miziński Kosma, Zoła Katarzyna, Kruszewicz Wiktor, Berezińska Małgorzata, Śmietana Ksawery, Freitag Tomasz, Sobania Wojciech, Jarzembska Alicja, Błażejak Nikola, Baranowska Sylwia, Brzyncka Agata, Zawistowska Samanta, Szymańczuk Dominika, Kamiński Kacper.

Klasy szóste
Agnieszka Kasendra, Laura Początek, Martyna Wardaszewska, Roksana Koper, Paulina Zaborniak, Justyna Wujkiewicz, Julia Maciągowska, Zofia Potkańska, Patrycja Hlek, Alicja Ciurzik, Izabella Kasprzyk, Wiktor Kosiło, Przemek Szmit, Adam Lichwiarski, Aleksander Księżak, Gracjan Pawłowski, Dawid Lange, Idalia Wosik, Wiktoria Wodrowska, Tomasz Demski, Tymek Szykołowski, Mikołaj Sochanowski, Hubert Woźniak, Marek Żelazowski, Hubert Miecznikowski, Bartosz Masztaler, Oliwia Dziczek, Alicja Krzywicka, Joanna Jankowska, Emilia Jankowska, Sara Grochowska, Sandra Grochowska, Kacper Zimowski, Parys Świątek, Magdalena Łabecka.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Nauczyciele:
klasy IV - VI - Tadeusz Czubala
klasy I - III; IV - VI - Grzegorz Musztafaga

Mini Piłka Ręczna - 24.10.2013 r.
Chłopcy - III miejsce

Turniej Mini Piłki Nożnej - 26.09.2013 r.
Chłopcy - II miejsce

Sztafetowe Biegi Przełajowe - 24.09.2013 r.
Dziewczęta - II miejsce

IV Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska- 11.09.2014 r.
eliminacje gminne

Dziewczęta - I miejsce