logefes

logefes

logefes

logefes



Szkoła Podstawowa nr 3
im. Marii Skłodowskiej - Curie w Policach


Rok szkolny 2014/2015

KANGUR MATEMATYCZNY - 2015
MALUCH KLASY 3 - max ilość punktów 120
Karolina Szomańska - 69,75 pkt. - wyróżnienie

MALUCH KLASY 4 - max ilość punktów 120
Oliwia Hnatkowska - 103,75 pkt. - wyróżnienie
Agata Andrysiak - 86,25 pkt. - wyróżnienie

Beniamin klasy 5 - max ilość punktów 150
Katarzyna Zoła - 122 pkt. - wynik bardzo dobry
Samanta Zawistowska - 105,75 pkt. - wyróżnienie
Wiktor Kruszewicz - 96,75 pkt. - wyróżnienie
Zofia Sosnowska - 92,75 pkt. - wyróżnienie
Jan Zaśko - 91 pkt. - wyróżnienie

BENIAMIN klasy 6 - max ilość punktów 150
Alicja Krzywicka - 114,75 pkt. - wyróżnienie
Aleksander Księżak - 112,25 - wyróżnienie

Nauczyciele uczący: A. Sulawiak, A. Gawrońska, J. Bodziachowska, R. Maruszewska

Gminny Konkurs Matematyczny klas I - III
ŁAMIGŁÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI - 2015
FINALIŚCI

Klasy I
Julia Chochlewicz, Nina Kujawowicz, Ewelina Mieszała
Klasy II
Mateusz Madej, Adrian Chołuj, Dominik Kryszewski
Klasy III
Franciszek Budas, Emilia Pasik, Paula Karlińska

Gminny Konkurs Ortograficzny klas I - III - JEŻYK 2015
FINALIŚCI

Klasy I
Joanna Czajko (1a), Stanisław Matera (1b), Martyna Pytel (1d)
Klasy II
Fabian Ziółkowski (2a), Martyna Nowicka (2b), Julia Sieradzka (2b)
Klasy III
Wojciech Mieszała (3a), Tymoteusz Kuciemba (3b), Emilia Pasik (3c)

Nauczyciele uczący: A. Żuk(1a), W. Krasucka (1b), E. Landowska (1d), A. Grabowska (2a), U. Stefańska (2b), I. Zioło (3a), D. Jarasz (3b), J. Bodziachowska (3c).

Wyniki XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny – Łowcy Talentów Jersz 2015
W konkursie z poszczególnych klas w Polsce uczestniczyło:
kl. 3 – 9 611 uczniów
kl. 4 – 8 924 uczniów
kl. 5 – 6 977 uczniów
kl. 6 – 6 066 uczniów

Wiktor Kruszewicz - bardzo dobry wynik (powyżej 85% poprawnych odpowiedzi), uczeń klasy piątej,
4 miejsce w województwie, 48 miejsce w kraju
Nauczyciel: A. Sulawiak

Katarzyna Zoła - dobry wynik (co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia), uczennica klasy piątej,
23 miejsce w województwie, 238 miejsce w kraju
Nauczyciel: A. Sulawiak

Jan Zaśko, uczeń klasy piątej 92 miejsce w województwie, 1010 miejsce w kraju,
Nauczyciel: A. Gawrońska

Rafał Zaśko – najlepszy wynik w szkole wśród klas trzecich, 122 miejsce w województwie, 1420 miejsce w kraju,
Nauczyciel: Joanna Bodziachowska

Nikola Nosek – najlepszy wynik w szkole wśród klas czwartych 119 miejsce w województwie, 1468 miejsce w kraju,
Nauczyciel: A. Gawrońska

Aleksander Księżak - najlepszy wynik w szkole wśród klas szóstych 33 miejsce w województwie, 388 miejsce w kraju,
Alicja Krzywicka - 47 miejsce w województwie, 568 miejsce w kraju,
Magdalena Łabecka - 68 miejsce w województwie, 811 miejsce w kraju,
Nauczyciel ww: A. Sulawiak

XIV Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych
zorganizowany przez XIII LO w Szczecinie
pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2014/2015


FINALIŚCI eliminacji szkolnych

Justyna Wujkiewicz (6a), Alicja Krzywicka (kl. 6c)


nauczyciele: Maria Jagodzińska, Teresa Jedziny

XV Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych
zorganizowany przez XIII LO w Szczecinie
pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2014/2015


FINALISTKA: KATARZYNA ZOŁA (5c)

FINALIŚCI eliminacji szkolnych

Alicja Krzywicka (kl. 6c), Katarzyna Zoła (kl. 5c), Aleksander Księżak (6c)


nauczyciel: Aldona Sulawiak

III Konkurs Przyrodniczy dla uczniów szkół podstawowych
zorganizowany przez XIII LO w Szczecinie
pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2014/2015


LAUREATKA: KATARZYNA ZOŁA (5c)

nauczyciele: Danuta Kozub

VII Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych
zorganizowany przez XIII LO w Szczecinie
pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2014/2015


FINALISTKA: KATARZYNA ZOŁA (5c)

nauczyciele: Wojciech Bochen

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych
zorganizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2014/2015


FINALIŚCI

KATARZYNA ZOŁA (5c), MAGDALENA ŁABECKA (6c)


nauczyciel: Aldona Sulawiak

GMINNY KONKURS "ORTOGRAFIK" 2014/2015

Klasy czwarte

FINALIŚCI: Alicja Górna, Anna Mejer, Oliwia Kajdanowicz, Nikola Nosek.
Wyróżnieni: Hanna Niedźwiecka

Klasy piąte

FINALIŚCI: Jagoda Biskupska (5b) Wyróżnieni: Sylwia Baranowska (5b), Małgorzata Berezińska (5a).

Klasy szóste
FINALIŚCI: Zofia Potkańska (6c), Magdalena Łabecka (6c), Martyna Wardaszewska (6a).

nauczyciele: M. Jagodzińska (4b, 4d, 5a, 6a), T. Jedziny (5b, 6c)

GMINNY KONKURS "BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ" 2014/2015

Klasy czwarte
Wyróżnieni: Oskar Kowalski (4a), Nikola Nosek (4b)

Klasy piąte
FINALIŚCI: Katarzyna Zoła (5c)
Wyróżnieni: Wiktor Kruszewicz (5a), Samanta Zawistowska (5b)

Klasy szóste
FINALIŚCI: Alicja Krzywicka (6c)
Wyróżnieni: Martyna Wardaszewska (6a)

nauczyciele: Aldona Sulawiak (5c, 6a, 6c), Anetta Gawrońska (4a, 4b, 5b),
Renata Maruszewska (5a)

Powiatowy Konkurs recytatorski - 20.032015
I mejsce - Nikodem Wysocki (4a)

nauczyciel: Marzena Sękowska

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Nauczyciele:
klasy IV - VI - Tadeusz Czubala
klasy I - III; IV - VI - Grzegorz Musztafaga


XII Turniej Gier i Zabaw Ruchowych
o Puchar Burmistrza Police - 13.12.2014

Uczestnicy

Przedstawiciele klas I - VI

Gminno-Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Mini Piłka Koszykowa - 2.12.2014

Dziewczęta - III miejsce

Tarnowska Julia, Łabecka Magdalena, Chrzanowska Julia, Łukaszyk Wiktoria, Kozioł Weronika, Klauze Natalia, Oberlan Julia, Hlek Patrycja, Kowalak Aleksandra, Dziczek Oliwia, Krzywicka Alicja.

Gminno-Powiatowa Gimnazjada - Mini Piłka Ręczna - 30.11.2014
Dziewczęta - II miejsce

Gorgol Oliwia, Domżalska Laura, Dziczek Julia, Klauze Natalia, Kozioł Weronika, Lasko Sandra, Tarnowska Julia, Żuk Oliwia, Chrzanowska Julia, Hlek Patrycja, Kowalak Aleksandra, Oberlan Julia, Zaborniak Paulina, Dziczek Oliwia, Krzywicka Alicja, Łabecka Magdalena.


Święto Sportu z Koszykówką - Mini Siatkówka - 17.09.2014
Dziewczęta - V miejsce

Jagoda Biskupska, Martyna Kulińska, Oliwia Klimkowska.


Święto Sportu z Koszykówką - Mini Piłka Nożna - 17.09.2014
Chłopcy - II miejsce

Mateusz Kamiński, Mateusz Dzioch, Tomasz Freitag, Bartosz Bytomski, Daniel Filipczak, Marcin Siwak, Sobania Wojciech, Ksawery Śmietana, Igor Sandecki.

IV Turniej Orlika o Puchar Donalda Tuska- 10-11.09.2014 r.
eliminacje gminne

Dziewczęta młodsze - I miejsce:
Marcelina Jakubowska, Oliwia Gorgol, Martyna Zawistowska, Joanna Broniszewska, Anna Mejer.
Dziewczęta starsze - IV miejsce: Martyna Kulińska, Dominika Szymańczuk, Alicja Jarzembska, Jagoda Biskupska, Zawistowska Samanta, Klimkowska Oliwia.

Chłopcy młodsi - I miejsce: Jasiński Kacper, Pankiewicz Mateusz, Zdrzałka Maciej, Urtnowski Kacper, Figiel Darek, Goc Michał, Szpadel Darek.
Chłopcy starsi - IV miejsce:



OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2009/2010


©2001-2015