DZIEŃ WIOSNY
WYBORY MISS I MISTERA WIOSNY 2015

Dnia 19 marca odbył się konkurs na Miss i Mistera Wiosny 2015. Chętni uczniowie z klas IV-VI wzięli udział w wyborach zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski. Zadaniem uczniów było zaprezentowanie strojów wiosennych – Hit Mody 2015. Wśród przygotowanych przez uczestników kreacji wiosennych nie zabrakło poczucia humoru i kreatywności. Jurorzy nie mieli łatwego zadania. Pani Dyrektor Renata Maruszewska, Pani Wicedyrektor Elżbieta Dybiżbańska, Pani Ewa Łapko, Pani Magdalena Adamczyk i uczennica Jagoda Biskupska z klasy Vb musieli przyznać tytuł Miss i Mistera Wiosny 2015. Po długiej naradzie Jurorzy zdecydowali, że zwycięzcami konkursu zostaną Julia Tarnowska z klasy Vc i Aleksander Księżak z klasy VIc. Po nagrodzeniu zwycięzców i wyróżnieniu pozostałych uczestników zabawy, Pani Dyrektor podziękowała wszystkim przybyłym, organizatorom konkursu, a w szczególności wszystkim kandydatom, którzy mieli odwagę zaprezentować się przed tak liczną publicznością.

Tekst: Magdalena Adamczyk