Na apelu podsumowującym pracę uczniów i szkoły w I półroczu roku szkolnego 2014/2015 przywitały nas czirliderki, które zaprezentowały układ taneczny. Dziewczęta już od kilku lat doskonalą swoje umiejętności pod okiem pani Ewy Łapko.
Apel poprowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Na samym początku zostały omówione wyniki klasyfikacji uczniów klas IV – VI oraz frekwencja. Uczniowie wyróżniający się w nauce z poszczególnych klas zaprezentowali się zgromadzonym, otrzymali pochwałę oraz gromkie brawa od koleżanek i kolegów. Nazwiska wszystkich osób wyróżniających się w nauce i zachowaniu zostały umieszczone są na stronie internetowej naszej szkoły.
Następnie nauczyciele omówili sukcesy szkolne uczniów w różnych konkursach przedmiotowych i zawodach. Na zakończenie pani Dyrektor podsumowała naszą pracę w pierwszym półroczu, nakreśliła też plany i oczekiwania, jakie czekają społeczność szkolną w drugim półroczu.
Wszystkim tym, którzy odnieśli jakiekolwiek sukcesy w ubiegłym semestrze gratulujemy i życzymy dalszych, a tym, którym się nie powiodło, mówimy: „uszy do góry” i przypominamy, że czerwiec zbliża się wielkimi krokami.