W dniach 15-19 grudnia, z myślą o tych, dla których ważnym upominkiem jest dobra książka, biblioteka szkolna zorganizowała Świąteczny Kiermasz Taniej Książki. W ofercie znalazły się: słowniki, encyklopedie, bajki, baśnie, wierszyki, legendy, kolorowanki, poradniki, literatura piękna i popularno - naukowa.
Książki zostały dostarczone do szkoły przez Księgarnię i Hurtownię Taniej Książki z siedzibą w Tuliszkowie oraz Wydawnictwo Drugi Tom. Wszystkie pozycje były pięknie wydane i w bardzo atrakcyjnych cenach! Kiermasz wzbudził duże zainteresowanie wśród uczniów, rodziców i nauczycieli.
W zamian za sprzedane książki hurtownia przekazała bibliotece szkolnej nieodpłatnie książki, które wzbogaciły „półkę wędrującej książki". Cieszymy się, że zakupiona książka mogła wzbogacić domowy księgozbiór lub być wspaniałym prezentem mikołajowym, urodzinowym lub świątecznym.