"Bo nauczyciel jest kapitanem,
co na okręcie dookoła świata
Płynie wraz z nami przez szkolne lata".

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się uroczyste spotkanie wszystkich pracowników szkoły. Organizatorem uroczyści był Samorząd Uczniowski, który pod kierownictwem p. Moniki Fryszkowskiej i p. Marzeny Sękowskiej przygotował humorystyczne wiersze i piosenki obrazujące pracę nauczycieli.
Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz wręczyli bransoletki, które samodzielnie wykonali z gumek recepturek.
Uwieńczeniem spotkania był wspaniały tort czekoladowy, który na prośbę Samorządu Uczniowskiego, ufundował p. Tomasz Laszczyk z cukierni "Różowa".
Po przedstawieniu Dyrektor szkoły, wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi.