3 października - WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO !!!

Jak co roku we wrześniu odbyła się w naszej szkole kampania wyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Były plakaty, ulotki, hasła i obietnice przedwyborcze. Ukoronowaniem akcji wyborczej były wybory, które w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły samorządową reprezentację szkoły.
Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele. W głosowaniu wzięło 207 uczniów i 12 nauczycieli, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 16 kandydatów.
Komisja wyborcza w składzie: Michał Kalwajtys, Tymoteusz Szykołowski i Przemysław Szmit, czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Marzena Sękowska.
Największą ilość głosów uzyskała Paulina Zaborniak z klasy VIa (82 głosy), Jagoda Biskupska z klasy Vb (56 głosów) oraz Nikodem Wysocki z klas IVa (44 głosy) i Julia Tarnowska z klasy Vc (43 głosy).
Oto samorządowa reprezentacja naszej szkoły:
  • Paulina Zaborniak kl. VIa
  • Jagoda Biskupska kl.Vb