26 czerwca, w naszej szkole, na holu pawilonu II, w godzinach 11.00 - 13.00 odbył się kiermasz używanych podręczników. Z tej formy kupna i sprzedaży skorzystały klasy trzecie, czwarte i piąte. W kiermaszu wzięło udział prawie 45% uczniów.
Za organizację kiermaszu odpowiedzilane były bibliotekarki, które przygotowały stanowiska dla uczniów sprzedających podręczniki. Każdy podręcznik miał naklejoną sugerowną cenę. Podręczniki przeznaczone do sprzedaży wycenili uczniowie wraz z rodzicami, a cena podręcznika nie mogła przekroczyc 60% jego ceny wskazanej w księgarni. Rozliczenia finansowego uczniowie i rodzice dokonywali między sobą bezpośrednio, szkoła nie pobierała prowizji za sprzedane podręczniki.
Kiermasz wzbudził duże zainteresowanie zarówno uczniów jak i rodziców. Mamy nadzieję, że dla wielu uczniów był okazją do zaopatrzenia się w podręczniki po atrakcyjnych cenach.