30 i 31 stycznia 2014 w Klubie Nauczyciela odbyły się bale karnawałowe. Uczniowie klas I – III bawili się do południa zaś klas IV-VI w czwartek w godzinach popołudniowych.
Pierwsze minuty imprezy uczniowie klas IV - VI spędzili w lożach i w bufecie. Lecz po 20 minutach od rozpoczęcia zabawy odważni uczniowie zaczęli wychodzić na parkiet, zachęcając tym samym mniej śmiałych uczniów do zabawy. Po kilkudziesięciu minutach nieliczni „podpierali ścianę”.
Atrakcją balu był taniec szkolnych cheerleaderek, które wspólnie wykonały jeden ze swoich układów tanecznych. Nie zabrakło także miłych słów i podziękowań dla nauczycieli składanych przez uczniów za pośrednictwem DJ-a.
Bal trwał ponad dwie godziny, ale za sprawą fajnej muzyki i atmosfery uczniowie mieli ochotę zostać dłużej.
Tekst: Magdalena Adamczyk