Dnia 22.01.2014r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Imprezę przygotowali uczniowie klasy III d wraz z wychowawczynią p. A. Żuk.
Na początku delegacja klasy częstowała przychodzących piernikowymi sercami. W głównej części imprezy wnuczęta recytowali wiersze i śpiewali piosenki.
Dziadkowie obejrzeli też przygotowaną ten dzień prezentację. Ciekawostki o babciach i dziadkach oraz ich portrety wywoływały radość, a także wzruszenie w sercach licznie przybyłych gości. Miłym akcentem obchodzonego Święta okazał się wspólny taniec z babcią lub dziadkiem.
Uroczystość zakończyła się złożeniem życzeń i wręczeniem Dziadkom własnoręcznie wykonanych upominków: kolorowych wazoników i cukierkowych kwiatów.
Tekst: A. Żuk