Hasłem przewodnim tegorocznego przedstawienia świąteczno-jasełkowego było „Ci co mają dobre serce i dobrą wolę na pewno znajdą Jezusa”. Siostra katechetka J. Kiedrowicz wspólnie z uczniami klasy IIIa i wychowawczynią panią E. Landowską oraz muzykiem panem D. Skrobania przygotowali niesamowite widowisko opowiadające o tym, że ludzie na całym świecie, bez względu na kolor skóry i sposób życia poszukują drogi do Jezusa. Trzecioklasiści pokazali swój talent w kolejnej dziedzinie. Przedstawienie jasełkowe w ich wykonaniu było przepiękne. Duża tu zasługa rodziców, którzy od początku nauki w szkole swoich pociech, aktywne włączają się w życie szkolne i wspierają nauczycieli w różnym zakresie, teraz w przygotowaniu dzieci do przedstawienia. Nie tylko występ, ale stroje i dekoracje robiły ogromne wrażenie na publiczności. Muzyka towarzysząca przedstawieniu dopełniła całości. Wszyscy poczuliśmy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
P.S
Uczniowie klasy IIIa od 1,5 roku pod opieką wychowawczyni prowadzą współpracę z Zespołem Pieśni i Tańca „Policzanie” działającego przy MOK w Policach. Raz w tygodniu pod kierunkiem kierownika Zespołu R. Korczakowskiego uczą się tańca ludowego.