Już drugi rok w szkole działa zespół "czirliderek". W roku szkolnym 2013/2014 do zespołu weszły nowe uczennice z klas piątych i szóstych.
Pierwszy raz dziewczęta zatańczyły 9 listopada na meczu siatkarek "Chemika Police", które rozegrały pod wodzą trenera Mariusz Wiktorowicza zwycięski mecz w ramach ORLEN LIGII z zespołem "KS Pałac Bydgoszcz".
Instruktorem i opiekunem "szkolnych czirliderek" jest nauczycielka wychowania fizycznego p. Ewa Łapko.
Skład zespołu:
Ciurzik Alicja (5a), Singer Nikola (5a), Hlek Patrycja (5a), Oberlan Julia (5a), Wardaszewska Martyna (5a), Goc Wiktoria (5b), Kasendra Agnieszka (5b), Gadzińska Patrycja (5b), Początek Laura (5b), Maciągowska Julia (5c), Grochowska Sandra (5c), Grochowska Sara (5c), Krzywicka Alicja (5c), Czyżak Aleksandra (6a), Szymańczuk Katarzyna (6a), Milewska Klaudia (6a), Solecka Klaudia (6b), Gmachowska Marcelina (6b), Niedźwiecka Dominika (6c), Pietrzyk Nikola (6a), Radczuk Wiktoria (6c), Malicka Joanna (6c), Mejsner Karina (6c).