Każda radość, którą niesiemy innym
zawsze do nas powróci.

Zenta Maurina Raudive

Dzień 14 października obchodzimy każdego roku wyjątkowo. To szczególna data. W tym dniu świętujemy Dzień Edukacji Narodowej. Nie bez powodu, gdyż to właśnie tego dnia mamy okazję obdarować naszych pracowników szkoły kwiatami i złożyć im życzenia, dziękując za ciężką pracę i wysiłek włożony w naszą edukację.
Z okazji tego święta Samorząd Uczniowski przygotował przedstawienie kabaretowe z życia szkoły. Wzięli w nim udział niezwykle zdolni uczniowie z klasy Vc, Va oraz IIIa, a także rozśpiewane dziewczęta z chórku, który prowadzi Pan Marian Wohlert.
Przygotowania uczniów trwały od kilku tygodni, pod czujnym okiem Pani Moniki Fryszkowskiej i Pani Marzeny Sękowskiej. O dekoracje zadbał Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami: Panią Magdaleną Adamczyk i Panią Marzeną Sękowską. Stoły udekorowało koło plastyczne pod kierunkiem Pani Krystyny Biegus.
Przedstawienie bardzo podobało się wszystkim, o czym świadczyły gromkie brawa i słowa uznania. Impreza zakończyła się poczęstunkiem i spotkaniem towarzyskim wszystkich pracowników szkoły.