20 września 2014 r. został powołany zespół „MOPERSI”. Tworzą go chłopcy – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Policach. Po przeszkoleniu będą oni pełnić rolę podawaczy piłek i mopersów przez cały okres trwania ORLEN LIGII w Policach. „Mopersi” otrzymali również jednakowe stroje od Prezesa Klubu Piłki Siatkowej CHEMIK POLICE SA
Mecze siatkarek „Chemika Police” odbywają się na nowej hali sportowej przy Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach.
Zadanie, które mają do wykonania nie jest wcale tak proste, jak mogłoby się wydawać. Wszystko musi odbywać się bez najmniejszej pomyłki - szybko, sprawnie i praktycznie niezauważalnie. „Mopersi” mają tylko 30 sekund na wytarcie całego boiska, „szybki mopers” nie może pozwolić na najmniejszą plamę na boisku, a podawcze przez cały czas kontrolują piłki. To wszystko dzieje się pod czujnym okiem sędziów i koordynatorów tego wydarzenia.
Opiekunem drużyny jest nauczycielka wychowania fizycznego p. Ewa Łapko.
Skład zespołu:
Boczek Jakub (6a), Braun Filip (6a), Trimindzios Antonios (6a), Goc Kacper (6b), Saczuk Rafał (6b), Korniewicz Krzysztof (6b), Golla Jakub (6b), Żelazowski Adam (6b), Żurowski Adam (6c), Dąbrowski Dominik (6b), Kerl Dawid (6c), Wojdak Mateusz (6c), Chodoruk Maksymilian (6c), Zieliński Jakub (6c), Brandt Patryk (5a).