14 lutego odbył się uroczysty apel podsumowujący pracę uczniów i szkoły w pierwszym semestrze roku szkolnego 2012/2013. Apel przeprowadziły przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego : Marcelina Gmachowska i Paulina Zaborniak, które przedstawiły zgromadzonej społeczności szkolnej wyniki klasyfikacji uczniów klas IV i VI. Uczniowie wzorowi z poszczególnych klas zaprezentowali się zgromadzonym na apelu, otrzymali pochwałę od Pani Dyrektor oraz gromkie brawa od koleżanek i kolegów. Na apelu rozdano dyplomy i nagrody za udział w konkursach: matematycznych, polonistycznych, przyrodniczym, komputerowym, czytelniczym i zbiórki makulatury. Wyróżniono także uczniów, którzy reprezentowali szkołę na zawodach sportowych. Poznaliśmy również uczniów, którzy uzyskali wysoki wynik na próbnych sprawdzianach po szkole podstawowej. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy. Ich nazwiska znajdziecie na stronach www szkoły.