Święta Bożego Narodzenia już za kilka dni więc w piątek 21 grudnia 2012r. w naszej szkole odbyły się klasowe spotkania z Mikołajem. Tradycyjnie już wystawione zostały „Jasełka”, które przygotowały Pani Izabella Krauska oraz s. Joanna Kiedrowicz. Oprawę muzyczną przygotował Pan Marian Wohlert wraz z zespołem muzycznym. Wystąpili w nich uczniowie klasy 3b. Młodzi aktorzy wykazali się wielkim kunsztem i zaangażowaniem, z pewnością pamiętać będziemy ich wspaniały występ. Tegoroczne Jasełka odbyły się pod hasłem „Europo nie możesz żyć bez Boga”.
Spektakl wprowadził oglądających w świąteczny nastrój. Na zakończenie przedstawienia Pani Dyrektor złożyła wszystkim uczniom świąteczne i noworoczne życzenia.